baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej

Nic nie może się równać z wyjątkowym doświadczeniem, jakim jest zanurzenie się w basenach termalnych i podziwianie wspaniałych widoków Bukowiny Tatrzańskiej. Położona na południu Polski Bukowina Tatrzańska od dawna jest popularnym miejscem dla turystów chcących zażyć kąpieli w jej leczniczych basenach termalnych. Dzięki naturalnym źródłom termalnym, Bukowina Tatrzańska oferuje turystom różnorodne baseny termalne, które zapewniają kojące doświadczenie jak żadne inne. Niezależnie od tego, czy szukasz relaksu, czy terapii fizycznej, kąpiel w basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem.

Baseny Termalne Bukowina Tatrzańska słyną ze swoich właściwości leczniczych, które mogą pomóc złagodzić ból mięśni, poprawić krążenie i zredukować stres. Temperatura waha się od 33 do 40°C (91 – 104°F), co gwarantuje, że odwiedzający poczują się zrelaksowani, zanurzając się w leczniczych, bogatych w minerały wodach. Lecznicze korzyści płynące z tych basenów termalnych są znane od czasów starożytnych i mówi się, że pomagają na bóle stawów, zmęczenie i choroby skóry. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na energetyzującą poranną kąpiel, czy spokojną wieczorną kąpiel, na Basenach Termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Dla Ducha

Kąpiel w wodach termalnych to chwila relaksu oraz szansa na ukojenie nerwów i odpoczynek od codzienności.

Dla Zdrowia

Woda termalna, ze względu na specyficzną mineralizację, unikalny skład mikroelementów i pierwiastków.

Dla Urody

Woda w Termach znakomicie wpływa na skórę, łagodzi podrażnienia, przyspiesza gojenie stanów zapalnych.

Okoliczne baseny termalne

Termy Bukovina

W Termach BUKOVINA zażyjesz kąpieli w wodzie termalnej, siarczanowo-sodowo-wapniowej, siarczkowej, fluorkowej charakteryzująca się ogólną mineralizacją wynoszącą 1593,2 mg/dm3, o właściwościach leczniczych, którą wydobywamy z głębokości 2400 m z północno-zachodniego zbocza Wysokiego Wierchu.

Termy Bania

Woda w basenach Termy Bania to woda mineralna, która dzięki energii Ziemi osiąga wysoką temperaturę, co czyni ją wodą termalną. Zawiera ona: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo.

Termy Szaflary

W Termach Szaflary odnajdziesz wodą termalną oraz liczne przyrządy do hydromasażu zlokalizowane w basenach takie jak bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery, urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody.

 

 

 

Termy Gorący Potok

Kompleks Term Gorący Potok tworzą baseny zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 40°C.
W Termach znajduje się w sumie 21 niecki basenowe, z czego 9 w strefie basenowej. Jako uzupełnienie termalnego relaksu w strefie SPA znajduje się bogata oferta nietuzinkowych kąpieli w nieckach z wodą o zwiększonej zawartości siarki, kąpieli borowinowych, masaży i zabiegów kosmetycznych.

Termy Chochołów

Największy kompleks basenów termalnych na Podhalu. Chochołowskie Termy to prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. W Termach znajdują się także gejzery, rwącą rzekę, sztuczną falę, stanowiska do hydromasażu oraz piaszczysta plaża i wodny plac zabaw na zewnątrz, w sezonie letnim. Na chwilę relaksu można udać się do tekstylnej sauny suchej lub Groty Solnej. 

Aquapark Poprad 

W AquaCity Poprad znajduje się 13 krytych i odkrytych basenów z wodą termalną o temperaturze od 28°C do 38°C, zjeżdżalnie i ponad 350 atrakcji wodnych. Woda w basenach termalnych pochodzi z głębokości 1300 m i zawiera ponad 20 minerałów, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie.

Languages
Zadzwoń teraz!