Jazda konna w Bukowinie Tatrzańskiej!

Niezwykła przygoda i wspaniałe wspomnienia!

Górski Ośrodek Jeździecki istnieje od 1994r. Właścicielem jest Bogdan Pietrzyk, Instruktor Rekreacji ze specjalnością jeździectwo, Przodownik Górskiej Turystyki Jeździeckiej, a także absolwent Hodowli Koni i Jeździectwa na wrocławskiej Akademii Rolniczej.

Górski Ośrodek Jeździecki w Bukownie Tatrzańskiej to idealne miejsce dla każdego, kto chce doświadczyć piękna polskich Tatr z wyjątkowej perspektywy. Położony w samym sercu Bukowiny Tatrzańskiej Ośrodek jeździecki oferuje zapierające dech w piersiach widoki na pasmo górskie i dostarcza gościom niezapomnianych wrażeń poprzez wycieczki konne i inne atrakcje.

Górski Ośrodek Jeździecki  jest doskonałym miejscem do zwiedzania polskich Tatr na koniu. Ośrodek oferuje różnorodne wycieczki z przewodnikiem, od łatwych dla początkujących do bardziej wymagających, odpowiednich dla doświadczonych jeźdźców. Zespół ośrodka ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu jeźdźców, więc bez względu na poziom umiejętności, będziesz w dobrych rękach.

Oprócz jazdy konnej, ośrodek oferuje również oferty specjalne, jak majówka, czerwcówka, Boże Narodzenie czy Sylwester, a nawet kuligi. Organizujemy imprezy integracyjne, rajdy konne, wycieczki konne, obozy jeździeckie, sekcje jeździeckie, a także można u nas skorzystać z nauki jazdy na ujeżdżalni bądź w terenie. Naszym wielkim atutem jest świetna lokalizacja, zaraz przy granicy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Tereny są więc wyjątkowo malownicze i myślę, że raz ujrzane zostają w pamięci przez długi czas. Jeśli więc szukasz wyjątkowego sposobu na poznanie piękna polskich Tatr, nie szukaj dalej niż Górski Ośrodek Jeździecki bukowina tatrzańska. Dzięki różnorodności zajęć i zapierającym dech w piersiach widokom, z pewnością dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń!

Aktualnie nasze stado liczy kilkanaście koni głównie rasy małopolskiej. Są to w większości konie z własnej hodowli, dzięki czemu dobrze znamy ich temperamenty i zachowania oraz dbamy, aby od najmłodszych lat były przygotowywane do pracy w rekreacji.

Zobacz więcej:

Languages
Zadzwoń teraz!