Narty w Bukowinie Tatrzańskiej

Tworzymy świetną bazę noclegową dla miłośników śnieżnego szaleństwa, ze względu na lokalizację – na tyle blisko, że do najbliższych 12 wyciągów dojdziesz i dojedziesz nie łapiąc zadyszki, ale oddaloną, że nie przeszkadza hałas, tłum oraz zapchane parkingi. Inną bardzo cenną informacją dla osób niezmotoryzowanych, eko lub chcących przy okazji zimowych szaleństw rozgrzać się gorącym grzańcem bądź herbatą góralską, jest odległość do głównego węzła komunikacyjnego, z którego dojedziesz w każde atrakcyjne miejsce regionu, znajduje się 200m od naszego Ośrodka.

Kraina śnieżnego sportu na wyciągnięcie ręki!

Najbliżej naszego Ośrodka znajduje się kompleks 12 wyciągów na Wierchu Olczańskim, gdzie najbliżej położony wyciąg znajduje się 600m od nas, idąc piechotą można przejść skrótem i wtedy odległość skracamy do 400m. Tam znajduje się kilkanaście wyciągów orczykowych o różnym stopniu nachylenia, m.in. Ufo, Zwyrtlik oraz dobrze znana szusującym Turnia – wyciąg krzesełkowy.

Przy tym kompleksie działają różne szkoły narciarskie, polecamy Szkołę Narciarsko – Snowboardową SkiArt liczącą 10 instruktorów narciarstwa oraz 4 snowboardu. Mieszkając w naszym Ośrodku przysługuje Państwu 10% zniżka na zajęcia w Szkole SkiArt.

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy promocyjną ofertę na szkolenie narciarsko-snowboardowe.

Szkolenie z pakietu odbywa się na okolicznych stokach w Bukowinie Tatrzańskiej. Terminy szkoleń uzgadniane są indywidualnie z instruktorem. Istnieje możliwość rezerwacji terminów szkolenia podczas rezerwacji pokoi.

Pamiętaj – powierzaj swoje dzieci tylko w ręce wyszkolonych instruktorów oraz sam ucz się nowoczesnej i bezpiecznej jazdy na nartach i snowboardzie.

 

 

Okoliczne wyciągi

Bukowina Tatrzańska

Stacja Narciarska Olczański to najbliższa stacja, która znajduje się tylko 1 kilometr od naszego pensjonatu. Kompleks 4 wyciągów narciarskich umiejscowionych w centrum Bukowiny Tatrzańskiej, w skład którego wchodzą 3 wyciągi orczykowe oraz kolej krzesełkowa. Ponadto przy ulicy Leśnej, która także znajduje się 1 kilometr od nas, znaleźć można wyciągi.

4,5 km od pensjonatu znajduje się także wyciąg Rusiń SKI, gdzie do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddane są trasy o zróżnicowanym stopniu trudności: sześcioosobowa kolej krzesełkowa Porshe Design, czteroosobowa kolej krzesełkowa, dwa wyciągi orczykowe, babylift (wyciąg taśmowy dla najmłodszych) oraz tor do snowtubingu (zjazdy na oponkach). Wyciąg szkoleniowy dla początkujących oddzielony jest od głównej trasy, co zwiększa bezpieczeństwo początkujących amatorów białego szaleństwa.

Białka Tatrzańska

W odległości 6 km od Pensjonatu znajduje się Kaniówka-SKI oraz największy ośrodek narciarski na Podhalu – Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska na którym znajdują się trasy o różnym stopniu trudności.

Trasy stacji Kotelnica liczą aż 14 km i charakteryzują się zróżnicowanym stopniem trudności. Są wśród nich łagodne i bardzo wymagające, które posiadają homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Również miłośnicy biegówek znajdą coś dla siebie: specjalnie dla nich przygotowano kilkanaście kilometrów tras biegowych.

  Jurgów / Małe Ciche / Suche / Zakopane

  8 km od naszego pensjonatu znajduje się Stacja narciarska JURGÓW SKI, która oferuje 8 tras narciarskich, łącznie 4,5 km tras, zróżnicowanych pod względem trudności, nachylenia oraz długości. Ośrodek może poszczycić się jedną z najtrudniejszych tras narciarskich na Podhalu – trasą czarną i czerwoną, które są przeznaczone dla posiadających spore umiejętności narciarzy czy też snowboardzistów. 

  Obok znajduje się także Stacja Narciarska Małe Ciche na której znajduje się nowoczesna kolej krzesełkowa i wyciągi orczykowe, doskonale przygotowane trasy. Największym atutem stoku są piękne widoki na główną grań Tatr oraz – jak sama nazwa wskazuje – cicha i spokojna okolica. Stacja znajduje się w odległości 12 km od Zakopanego, 9 km od Bukowiny Tatrzańskiej i 9 km od przejścia granicznego na Łysej Polanie.

  Polecamy także stoki Suche SKI oddalone od naszego Pensjonatu o 10km oraz Wyciąg Narciarski Harenda w Zakopanem.

   

  Szkoła Ski-Art

  Nauka nowoczesnej jazdy na nartach i snowboardzie

  Zapraszamy wszystkich – dzieci od lat 3, młodzież i dorosłych. Nasi instruktorzy szkolą początkujących, średnio zaawansowanych oraz dobrze jeżdżących narciarzy od ponad 15 lat. Doskonalenie oraz nauka od podstaw nowoczesnej jazdy na nartach oraz snowboardzie to nasza pasja.

  Nauka jazdy na nartach i snowboardzie w nowoczesnej szkole narciarko-snowboardowej SKIart w Bukowinie Tatrzańskiej to najlepsza inwestycja w twoje umiejętności, styl, komfort i bezpieczeństwo. Nie czekaj. Rezerwuj lekcje z wyprzedzeniem, bo o wolnego instruktora podczas sezonu i o dogodnej porze nie jest łatwo.

  NIE DAJ SIĘ WYPRZEDZIĆ I ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ!

  +45 888 850 585

  Languages
  Zadzwoń teraz!