Rajdy konne

Poznaj piękno majestatycznych Tatr w Polsce dzięki przejażdżce konnej po Podhalu w Bukowinie Tatrzańskiej. Ten wyjątkowy region oferuje zapierające dech w piersiach widoki gór, łąk i lasów, wraz z możliwością poznania lokalnej kultury i tradycji. Podczas swojej podróży będziesz mijał malownicze wioski i będziesz mógł doświadczyć naturalnego krajobrazu, który czyni ten region tak wyjątkowym.

Bez względu na to, jakim typem jeźdźca jesteś, znajdziesz coś dla siebie. Od krótkich jednogodzinnych przejażdżek po wielodniowe wyprawy w góry, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sceneria jest piękna i oferuje jedne z najlepszych widoków w Europie; od ośnieżonych szczytów do bujnych zielonych dolin, jest wiele do odkrycia na koniu. Doświadczeni przewodnicy zadbają o to, by Twoja wycieczka była bezpieczna i przyjemna. Po zmroku odpoczniesz w naszym pensjonacie, gdzie możesz zrelaksować się po długim dniu w siodle. 

Dołącz do nas na Podhalu w Bukowinie Tatrzańskiej na niezapomnianą przejażdżkę konną przez jeden z najbardziej spektakularnych regionów Europy!

Rajdy, jako jedna z naszych ofert jest atrakcyjną formą zwiedzania rejonów Podhala i kontaktu z przyrodą.
Podziwianie panoramy Tatr czy Gorców z wysokości końskiego grzbietu, bez konieczności patrzenia (jak w przypadku turystyki pieszej) pod nogi dostarcza naprawdę wiele przyjemności. Potwierdzić mogą to miłośnicy konnej włóczęgi. Żeby rajd dostarczył nam wspaniałych wrażeń z przemierzania górskich szlaków w siodle trzeba pamiętać, że uczestnicy muszą posiadać duże umiejętności jeździeckie i dobrą kondycje. 

Proponowane terminy:

  • 21 – 23 V
  • 29 – 31 V
  • 4 – 6 VI
  • 12 – 14 VI
  • 18 – 20 VI
  • 26 – 28 VI   

Rajdy gwieździste

Trasa rajdów gwieździstych prowadzi przez tatrzańskie szlaki. To propozycja dla zapalonych jeźdźców oraz zamiłowanych taterników. Zwiedzanie Podhala konno oraz radowanie się pięknem górskiego krajobrazu. Baza noclegowa jest w Górskim Ośrodku Jeździeckim, gdzie odpoczną zmęczeni jeźdźcy a także koniki trafią do swojej stajni.

Trasa jest ustalana indywidualnie pod każde grupowe zapytanie ze względu na stopień zaawansowania a przede wszystkim długość urlopu. Organizowane rajdy gwieździste mogą być dwudniowe, kilkudniowe a nawet tygodniowe i jest to uzależnione tylko od preferencji zainteresowanych osób.

Zatem….Organizujcie urlopy bo górska przygoda wzywa! 🙂

Dwudniowe wycieczki konne!
Trasa  Bukowina Tatrzańska -Niedzica-Bukowina Tatrzańska. Są to niezwykle malownicze zakątki Polski południowej. Trasa prowadzi Podhala przez Białkę na teren Spisza, dalej wzdłuż granicy polsko -słowackiej do Niedzicy.
Cena wycieczki wynosi 800zł/osobę.

Plan wycieczki:

  • pierwszy dzień:
 9:30  śniadanie w Górskim Ośrodku Jeździeckim
 10:00  przygotowanie koni do wycieczki
 11:00     wyjazd
 13:30  popas koni, czas na zjedzenie prowiantu
 16:30  przyjazd do Niedzicy
 18:00  obiadokolacja
      • drugi dzień:
 9:30  śniadanie
 10:00  przygotowanie koni do wycieczki
 11:00  wyjazd
 13:30  popas koni, czas na zjedzenie prowiantu
 16:30  powrót do Górskiego Ośrodka Jeździeckiego
 18:00
 obiadokolacja
    Rajdy organizowane są kiedy zbierze się grupa minimum pięciu zainteresowanych osób.
Languages
Zadzwoń teraz!