Sylwester

Spędź niesamowitego Sylwestra w Tatrach!

Od 28 grudnia do 3 stycznia!

Bukowina Tatrzańska to urokliwe górskie miasteczko położone w sercu pięknych polskich Tatr. Gdy zbliża się zima, kręte brukowane uliczki i malownicze drewniane chaty rozświetlają się świątecznymi lampkami i dekoracjami. Nic nie może się równać ze spędzeniem Sylwestra właśnie tutaj!

Co roku turyści z całego świata zjeżdżają do Bukowiny Tatrzańskiej, aby doświadczyć wyjątkowej atmosfery tego magicznego miejsca. W Sylwestra miasto ożywa muzyką, tańcem i fajerwerkami rozświetlającymi nocne niebo. W wielu hotelach i restauracjach organizowane są specjalne imprezy, podczas których odbywają się kolacje, występy muzyczne na żywo oraz tradycyjne tańce ludowe, dzięki którym można świętować do białego rana. I tak jest też u nas podczas Sylwestrowej Zabawy!

Idealnym sposobem na rozpoczęcie Nowego Roku po obfitej zabawie sylwestrowej jest nie tylko spacer po jednym z wielu szlaków w Bukowinie Tatrzańskiej, ale przede wszystkim noworoczny kulig! Podczas którego malowniczy krajobraz Bukowiny można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki ośnieżonych szczytów i bujnych lasów. I nie zapomnij poświęcić trochę czasu na relaks w jednym z wielu term lub SPA znajdujących się w mieście – to świetny sposób na rozgrzanie się po dniu spędzonym na zewnątrz w zimnie!

Jeśli więc szukasz niezapomnianych wrażeń w tym sezonie świątecznym i noworocznym, przyjedź do nas do Bukowiny Tatrzańskiej na niesamowitą noc sylwestrową, której szybko nie zapomnisz!

Oferujemy pakiety HB – ze śniadaniami i obiadokolacjami, a także pakiety BB – ze śniadaniami.

W cenie:

 • nielimitowany dostęp do Internetu,
 • parking,
 • rabaty na wybrane okoliczne atrakcje (baseny termalne, lodowisko, wypożyczalnie sprzętu sportowego, szkolenie narciarskie, naukę jazdy konnej),
 • podatek VAT.

Informacje dodatkowe:

 • Pakiet BB obejmuje: 4 noclegi, 4 śniadania,
  Pakiet HB obejmuje: 4 noclegi, śniadania, 4 trzydaniowe (I danie, II danie, deser) obiadokolacje w tym jedna uroczysta w NOWY ROK,
 • Przy wczesnej rezerwacji pobytu istnieje możliwość rezerwacji Zabawy Sylwestrowej w lokalu,
 • Dla dzieci 3-10 lat mamy zniżki,
 • Dzieci do 3 lat bezpłatnie (bez świadczeń) przy dwóch pełnopłatnych osobach dorosłych,
 • Przy dwójce dzieci do 3 lat – jedno dziecko zyskuje pobyt bezpłatny, drugie 20% zniżki.
Languages
Zadzwoń teraz!